Nákladná autodoprava Bratislava

  • AUTODOPRAVA BRATISLAVA vznikla na základe dopytu spotrebiteľov na dopravu rozmernejších nákladov v rámci mesta a jeho okolí za prijateľné ceny. Po telefonickej objednávke Váš tovar bezpečne prevezieme na vami určené miesto v dohodnutom termíne. Výhodou našich služieb je časová flexibilita a prispôsobenie sa časovým možnostiam našich zákazníkov. Zákazník ma možnosť ešte pred samotnou objednávkou prepravy, pozrieť si na našej internetovej stránke cenník služieb.
     
    AUTODOPRAVA BRATISLAVA vyrieši vaše starosti s rýchlym a spoľahlivým prevozom nového gauča alebo kuchynskej linky z obchodu priamo k vám domov. Na starosti môžete zabudnúť a pokojne ich prenechať na iných. Vďaka našej službe už nemusíte prosiť o pomoc rodinu, susedov ani kolegov z práce o pomoc s odvozom.
     
    AUTODOPRAVA BRATISLAVA poskytuje služby, ktoré vám pomáhajú previezť domov rozmernejší  tovar. Využiť ju môžete aj pri sťahovaní. Reagujeme na skutočnosť, že mnohé predajne nábytkárskeho tovaru síce zákazníkom ponúkajú službu odvozu zakúpeného tovaru, no spravidla býva tovar doručený až v priebehu nasledujúcich dní, často v pracovnom čase, čo ľuďom nemusí vyhovovať. My sa snažíme požiadavku klienta vyriešiť okamžite ako je to možné v snahe, aby napríklad svoj nový kus nábytku mal doma ešte v ten istý deň.