Rekonštrukcia a stavby na kľúč
Rekonštrukcia aj menšie stavebné práce síce vyžadujú čas a stojí peniaze, ak na to ale pôjdete chytro a najmete si na pomoc profesionálov, zistíte, že všetky obavy boli úplne zbytočné. Skvelým riešením pri prestavbe je služba rekonštrukcia bytu či domu na kľúč. S touto službou od nás získate celkom individuálny prístup, odbornú konzultáciu týkajúce sa vašich predstáv o rekonštrukciu a v neposlednom rade spoločne stanovíme predbežné náklady na kompletnú rekonštrukciu.

Riešenie máme aj pre tých z vás, ktorí ste rekonštrukciu svojho domova odsúvali kvôli strachu, že miniete veľa peňazí a výsledok sa vám nebude páčiť. Tento problém vyriešime farebnú 3D vizualizácií, vďaka ktorej si budete môcť urobiť presnú predstavu toho, ako bude interiér po rekonštrukcii vyzerať. Nebojte sa rekonštruovať! Pomôžeme a poradíme vám tak, aby váš nový domov bol nielen krásny, ale aj funkčné a prispôsobený na mieru vašim potrebám.

Pomôžeme vám k vysnívanému bývaniu
Obráťte sa na nás s akoukoľvek požiadavkou. Pokúsime sa o to, aby sme sa čo najviac priblížili splnenie vašich vízií. Zabezpečíme projektovú prípravu, komplexné stavebné práce na kľúč, rekonštrukciu bytu a domu, zateplenie fasád, výstavbu rodinných domov, prestavbu jadra bytu a kúpeľne. Vykonávame veľké bytové zmeny i drobné opravy, omietky, štuky, obkladanie, maľovanie, nátery, montujeme plastové okná a dvere, pokladáme dlaždice a zámkovú dlažbu.

ponuka služieb

prestavba domu
prestavba bytu
3D projektová príprava
rekonštrukcia kúpeľní
rekonštrukcia domu
rekonštrukcia bytu
Rekonštrukcia jadra bytu
maliarske práce
Obkladačské práce
sadrokartonárske práce
Stavebné práce
murárske práce

Kontaktné údaje a adresa

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ak máte záujem alebo otázky napíšte Nám